Marek Cieślar

Jestem psychoterapeutą, certyfikowanym terapeutą uzależnień, hipnoterapeutą, mistrzem bioenergoterapii, mistrzem i egzaminatorem w zawodzie naturopaty.

Dzięki kwalifikacjom zawodowym oraz wieloletniemu doświadczeniu stworzyłem pionierski, autorski program połączenia akademickiej terapii z naturalnymi sposobami wpływania na zdrowie psychiczne i fizyczne.

Ukończyłem Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie STU uzyskując dyplom i Certyfikat Instruktora Terapii Uzależnień Nr 203 potwierdzający kwalifikacje zawodowe.

Posiadam także Certyfikat z Psychospołecznych Aspektów Narkomanii. Wiele lat poświęciłem na pomoc osobom uzależnionym zarówno od alkoholu, narkotyków, ale także od leków. Z powodzeniem prowadzę Ośrodek Terapii Uzależnień Life Haven – w Brennej.

Kilka lat temu przeszedłem Program Rozwoju Osobistego w IPZ w Warszawie. Doskonaliłem się i posiadam duże doświadczenie w zakresie Pracy Terapeutycznej z rodziną (oferuję pomoc dla rodzin osób uzależnionych), także w terapii par. Jestem zawodowym hipnoterapeutą. Specjalizuję się w hipnozie energetycznej, magnetycznej, autohipnozie oraz hipnozie regresyjnej.

Renata Ullmann

lekarz psychiatra

Akademia Medyczna w Zabrzu, II stopień specjalizacji z psychiatrii 2001r. Kilka lat pracy jako starszy asystent w szpitalu dla nerwowo i psychicznie chorych w Rybniku. Doświadczenie w pracy w klinikach w Danii. Stały biegły sądowy w zakresie psychiatrii. Posiada certyfikat w zakresie uzależnień i terapii rodzin.

Ewa Gołębiowska

Ewa Gołębiowska-Bill

mgr pedagogiki, Specjalista Psychoterapii Uzależnień

Ukończyłam Uniwersytet Zielonogórski uzyskując tytuł magistra pedagogiki- specjalność resocjalizacja z poradnictwem specjalistycznym.
Ukończyłam całościowe szkolenie w dziedzinie uzależnień w PTZN w Katowicach i uzyskałam Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień wydany przez Krajowe Centrum Przeciwdziałania Narkomani. ( numer: SP/1974/2022 ) Jestem również wpisana na listę Terapeutów przestrzegających Kodeksu Etyki.
Ponadto ukończyłam I poziom Szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Swoje doświadczenie zdobywałam uczestnicząc w stażach klinicznych min: Katolicki Ośrodek Wychowania i Terapii Młodzieży w Bielsku- Białej oraz Ośrodek Terapii Odwykowej Uzależnień w Toruniu, pracując na Oddziale Leczenia Zespołów Abstynencyjnych, w Poradni Leczenia Uzależnień, w Ośrodku Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym oraz w Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień prowadząc terapię indywidualną i grupową.

W mojej pracy jestem zaangażowana, staram się podchodzić do każdego pacjenta indywidualnie, szukać jego zasobów i wspierać w budowaniu trzeźwego życia. Jestem osobą otwartą i nieustannie zaciekawioną drugim człowiekiem.

Krystyna Chrząszcz

Krystyna Chrząszcz

instruktor terapii

Magdalena Błażejewska

Magdalena Błażejewska

Łączę wiedzę akademicką z praktyką NLP i coachingiem, wspierając się pracą z podświadomością.

Magdalena Błażejewska, Studium Coach Life – coach; Absolwentka Akademii Psychologii Terapeutycznej terapeuta rozwoju osobowości, Naturopata czeladnik, ADZ Naturopata – hipnoterapeuta. Praktyk NLP. Uczestnik szkoleń u Heiko Hinrichs – w zakresie ustawieniowej pracy z figurkami w obszarze osobistym i zawodowym. Ukończony zawodowy kurs terapii systemowej rodzin Konstelacje Rodzinne (Family Coach). Udział w szkoleniu prowadzonym przez Lecha Dębskiego „Neuro-Linguistic Programming NLP z praktycznym zastosowaniem w hipnoterapii”. Udział w warsztacie Hipnozy – Telepatii. Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i handlu na rynkach krajowych, unijnych oraz Krajów Trzecich. Żona, mama dwójki nastolatków.
Moje motto: „Pomagam ludziom w dokonywaniu zmian”

Tomasz Zielonka

TOMASZ ZIELONKA

Absolwent wydziału dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Specjalista w zarządzaniu przedsiębiorstwem, które z sukcesami prowadzi od ponad dekady. Doświadczony szkoleniowiec z zakresu komunikacji interpersonalnej oraz zarządzania potencjałem ludzkim. Specjalista w zakresie wykorzystywania technik związanych z rozwojem osobistym. Trener szeroko pojętych umiejętności miękkich. Dumny mąż i ojciec.

KAMILA HARLENDER

Joginka, couch motywacyjny, specjalistka ajurwedy i odżywiania oraz influencerka.

Z wykształcenia prawniczka, jednak swoją ścieżkę skierowała na zgłębianie prawa naturalnego. Prowadzi warsztaty z budowania pewności siebie oraz poszerzania świadomości swojego ciała i emocji. Dodatkowo zapoznaje z podstawami hatha jogi.

Kamila pomaga motywując i dzieląc się swoją wiedzą na temat psychologii i relacji na swoim TikToku: Kamilia Camomile

dr n. med.
Michał Gałaszek

Lekarz prowadzący
internista
specjalista rehabilitacji medycznej

lek. med. Katarzyna Buryan-Marosz

lekarz konsultant
specjalista psychiatra

Iza Cieślar

mgr Izabela Śliwińska Cieślar

dyrektor medyczny

Absolwentka zarządzania i marketingu, Ratownik Medyczny, dyplomowany Arteterapeuta, Mistrz Naturopatii, Akupunkturzystka.

Krystyna Ferfecka

Pielęgniarka

Paweł Kalita

Paweł Kalita

Kierownik Zaopatrzenia
Dyplomowany opiekun medyczny