Marek Cieślar

Jestem psychoterapeutą, certyfikowanym terapeutą uzależnień, hipnoterapeutą, mistrzem bioenergoterapii, mistrzem i egzaminatorem w zawodzie naturopaty.

Dzięki kwalifikacjom zawodowym oraz wieloletniemu doświadczeniu stworzyłem pionierski,  autorski program połączenia akademickiej terapii z naturalnymi sposobami wpływania na zdrowie psychiczne i fizyczne.

Ukończyłem Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie STU uzyskując dyplom i Certyfikat Instruktora Terapii Uzależnień Nr 203 potwierdzający kwalifikacje zawodowe.

Posiadam także Certyfikat z Psychospołecznych Aspektów Narkomanii. Wiele lat poświęciłem na pomoc osobom uzależnionym zarówno od alkoholu, narkotyków, ale także od leków. Z powodzeniem prowadzę Ośrodek Terapii Uzależnień Life Haven – w Ustroniu.

Kilka lat temu przeszedłem Program Rozwoju Osobistego w IPZ w Warszawie.  Doskonaliłem się i posiadam duże doświadczenie w zakresie Pracy Terapeutycznej z rodziną (oferuję pomoc dla rodzin osób uzależnionych), także w terapii par. Jestem zawodowym hipnoterapeutą. Specjalizuję się w hipnozie energetycznej, magnetycznej, autohipnozie oraz hipnozie regresyjnej.

Renata Ullmann

lekarz psychiatra

Akademia Medyczna w Zabrzu, II stopień specjalizacji z psychiatrii 2001r. Kilka lat pracy jako starszy asystent w szpitalu dla nerwowo i psychicznie chorych w Rybniku. Doświadczenie w pracy w klinikach w Danii. Stały biegły sądowy w zakresie psychiatrii. Posiada certyfikat w zakresie uzależnień i terapii rodzin.

Rafał Kwaśniak

psycholog

Magister psychologii i socjologii. Ukończył psychologię o specjalności klinicznej w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie – Oddział Katowice, pracę socjalną i socjologię ogólną na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz Studium Terapii Uzależnień w Broku, prowadzonym przez Śląską Fundację „Błękitny Krzyż”. Współpracuje z Ośrodkiem Leczenia Zespołów Abstynencyjnych w Bielsku-Białej. Posiada doświadczenie w: pracy socjalnej z rodziną, pomocy psychologicznej i terapii uzależnień. Posiada certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień.

Anna Tajak

Anna Tajak

Coach i doradca filozoficzny

life & business – Uniwersytet Śląski
Doradca ds. uzależnień
Specjalista ds. psychologii i socjologii
W trakcie: kontynuacja studiów na kierunkach pedagogika opiekuńczo- wychowawcza oraz doradztwo filozoficzne i coaching
Reiki II healer

Daniel Nurzyński

Daniel Nurzyński

terapeuta

Daniel Nurzyński Żył od 01.09.1969 do nadal. Absolwent paru szkół w tym Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Pedagogiki i psychologii. Oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Studia Podyplomowe. Ojciec trojga dzieci, bynajmniej do tylu się przyznaję. Stan poraz kolejny wolny.

Ewa Gołębiowska

Ewa Gołębiowska-Bill

mgr pedagogiki

Ukończyłam Uniwersytet Zielonogórski uzyskując tytuł magistra pedagogiki- specjalność resocjalizacja z poradnictwem specjalistycznym.
Obecnie jestem w procesie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Zapobiegania Narkomanii- oddział Katowice akredytowanym przez Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii.
Swoje doświadczenie zdobywałam uczestnicząc w dwóch stażach klinicznych, pracując na Oddziale Leczenia Zespołów Abstynencyjnych, w Poradni Leczenia Uzależnień oraz w Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień prowadząc terapię indywidualną i grupową.
W mojej pracy staram się podchodzić do każdego pacjenta indywidualnie, szukać jego zasobów i wspierać w budowaniu trzeźwego życia.

Krystyna Chrząszcz

Krystyna Chrząszcz

instruktor terapii

Magdalena Błażejewska

Magdalena Błażejewska

Łączę wiedzę akademicką z praktyką NLP i coachingiem, wspierając się pracą z podświadomością.

Magdalena Błażejewska, Studium Coach Life – coach; Absolwentka Akademii Psychologii Terapeutycznej terapeuta rozwoju osobowości, Naturopata czeladnik, ADZ Naturopata – hipnoterapeuta. Praktyk NLP. Uczestnik szkoleń u Heiko Hinrichs – w zakresie ustawieniowej pracy z figurkami w obszarze osobistym i zawodowym. Ukończony zawodowy kurs terapii systemowej rodzin Konstelacje Rodzinne (Family Coach). Udział w szkoleniu prowadzonym przez Lecha Dębskiego „Neuro-Linguistic Programming NLP z praktycznym zastosowaniem w hipnoterapii”. Udział w warsztacie Hipnozy – Telepatii. Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i handlu na rynkach krajowych, unijnych oraz Krajów Trzecich. Żona, mama dwójki nastolatków.
Moje motto: „Pomagam ludziom w dokonywaniu zmian”

dr.n.med.
Michał Gałaszek

Lekarz prowadzący
internista
specjalista rehabilitacji medycznej

lek.med. Katarzyna Buryan-Marosz

lekarz konsultant
specjalista psychiatra

Izabela Śliwińska Cieślar

mgr Izabela Śliwińska Cieślar

dyrektor medyczny

Absolwentka zarządzania i marketingu, Ratownik Medyczny, dyplomowany Arteterapeuta, Mistrz Naturopatii, Akupunkturzystka.

Izabela Kalita

Izabela Kalita

Kierownik Administracji
Ratownik Medyczny

Paweł Kalita

Paweł Kalita

Kierownik Zaopatrzenia
Dyplomowany opiekun medyczny

Patrycja Skibińska

opiekun medyczny

Ukończona szkoła policealna, opiekun medyczny potwierdzony egzaminem do pracy w zawodzie. Studentka II roku bezpieczeństwa narodowego z elementami kryminalistki kryminologii i wiktymologii.

Krystyna Ferfecka

Pielęgniarka